AKTUÁLNÍ  KALENDÁŘ  PINGUINÍCH  AKCÍ  na rok  2018
   
  13.3. 2018   Zahájení základních potápěčských kurzů SDI OWD                                                                  I. informační schůzka se uskuteční opět v učebně v Jičíně a kromě probrání termínů částí kurzu si rovnou uděláme I.teoretickou lekci.    
   
  15.4. 2018      Zakončení zimních tréninků                                                                                                 Dobrou náladu a šampáňo sebou , zakončujeme poslední zimní trénink hrami a přípitkem na dně.   
   
  10. - 13.5.       ZAHÁJENÍ SEZÓNY 2018  lom Horka Německo                                                                      Celkem 4 dny jsme na jednom z nejkrásnějších lomů Střední Evropy a zahajujeme letošní sezónu.    
   
  18.5. - 20.5.    Sraz TDI /SDI  lom Leštinka                                                                                                    S ostatními kolegy ze systému si budeme vyměňovat zkušenosti ohledně výcviku, potápění, ... Budeme poslouchat přednášky, ale samozřejmě i trénovat pod vodou.      
   
  16. 6. - 30.6.    Chorvatsko ostrov VIS                                                                                                            Jedeme dokončovat kurzy potápění s přístrojem , zvětšovat si naše potápěčské dovednosti a zvyšovat potápěčské kvalifikace a také potápět nové lokality.                    
   
  5.- 6. 7.            lom Horka Německo                                                                                                                Již tradiční termín na tradiční lokalitu v době, kdy tam není mnoho potáúěčů.       
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
   (c) Radek Bohuňovský 2016